Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Dakorit Ruflex

25.05.2016
32

Dakorit Ruflex Bilgileri

Dakorit Ruflex 20d inceltici gerektirmeyen,4 farklı renkli akrilit dispersiyon dur. Eskimeye karşı dirençli olup UV- ışınlarına,inceltilmiş asitlere, alkali çözeltiler ve buz çözücü tuzlara karşı çok iyi bir direnç sağlar. Uçuşan aleve ve ısı ışınlarına karşı dirençlidir.

Dakorit ruflex; Açık renk tonları tüm çatı yüzeyinin yıpranmasını yavaşlatır, aynı zamanda çatı yüzeyi ve altında bulunan mekanlar güneş ışınlarının yanması nedeniyle %70 oranında korunmuş olur. Dakorit Ruflex 20D kuru veya hafif nemli çatı yüzeylerinin korunması veya tadilatında kullanım için uygundur.

Bitümlü malzemeler, beton, kiremit,muhtelif metaller ve plastik maddeler üzerine uygulanabilir.

UYGULAMA, Sürme işlemi rulo,fırça veya havasız püskürtme işlemi ile 1-2 mm katman alınlığı arasında gerçekleşir.

Çatlama tehlikesi olan bölgelerde ve özellikle çok yoğun kullanılan çatı yüzeylerinde iki kat uygulama gerekir, bu esnada 1. Katman uygulanırken içine DAKORİT DV110 89 V eklenir.

İkinci kat birinci kat tamamen kuruduktan sonra uygulanır. Dakorit Ruflex Çalışma aletleri kullanımdan hemen sonra su ile temizlenmelidir.

DEFOAM 3022/30 – ISOFOAM

DEFOAM 3022/30 sprey yalıtım uygulamalarında kullanılan, katalizör, şişirici ajan ve diğer katkı kimyasalları içeren bir poliol karışımıdır. Şişirici ajan olarak HCFC içermez ve DIN 4102 standardına göre B1 yanmazlık sınıfındadır.
Sistem Özellikleri
Poliol : poliol karışımı ve katkı kimyasalları (katalizör, şişirici ajan, vb.)
İzosiyanat : difenilmetan diizosiyanat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: