Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Epoksi Astar

23.05.2016
38

Epoksi Astar

Epoksi Astar BİLGİ Solvent bazlı,çift komponentli, beton zemin ve metal yüzeylerde kullanılan epoksi boyadır.

UYGULAMA YÜZEYİ, Zeminde bulunan her türlü gevşek, yağlı kabarmış, tozlu kireçli ve boyanın yapışmasına engel olacak yüzeyler temizlenmelidir.

UYGULAMA,Alt yüzey hazırlıkları gerektiği gibi yapılmalıdır.Kullanmadan önce boya ambalajı içinde iyi karıştırılmalıdır.(compenantA ve Compenant B) Maksimum 2 saat içerisinde kompenantlı boya tüketilmelidir.

+5 derecenin altında +35 derecenin üstündeki ortamlarda uygulama yapılmamalıdır.Katlar arasında bekleme sürelerine uyulmalıdır.

mbalajı açıldıktan sonra tercihen matkaplı motor ile iyice karıştırılarak homojenize edilir ve belirtilen oranda Epoksi Sertleştirici (1411-1501) ile karıştırılır.

Karışımı uygulama viskozitesine getirmek için önerilen oranda Epoksi Tiner (1451-1401) ilave edilir. Karışım uygulama viskozitesini verir.

( Püskürtme uygulamalarında uygulama viskozitesi 19” – 23” / DC4 / 20°C, fırça ve rulo uygulamalarında ise 25” – 40” / DC4 / 20°C olacak şekilde ayarlanmalıdır. )

Epoksi Astarın kendisinden beklenen performansı sağlayabilmesi için en az 70 – 80 µ kuru film kalınlığı verecek şekilde, yüzeye uygulanması tavsiye edilir.

Yaş üstü yaş uygulama yapılmayacak ise, ikinci kat uygulamasında kat kabulü için en az 4 saat beklenmelidir.

ETİKETLER:
Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: