Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ND GROUP İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ekibi olarak yeni püskürtme izolasyon öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce uygulama ve çözümler üretiyoruz.

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için, ısı, su, ses izolasyon dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde, sanayi ve yaşam yerler en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde ND izolasyon değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Sprey polyurea Su yalıtımı, Sprey poliüretan köpük Isı yalıtımı, Ses izolasyonu, uygulama sprey izolasyon teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel uygulama stratejileri yaklaşımımız ile, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve püskürtme sprey izolasyonun günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek, vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir tam bir hizmet veren uygulayıcıyız.

NEDEN BİZ ?

Çünkü biz en iyi yapabildiğimiz işi yapıyoruz ! Çünkü biz işimizi gerçekten çok seviyoruz. Çünkü biz  İzolasyonun müşterilerimiz için çok önemli bir ihtiyac olarak görüyoruz.

Çünkü biz müşterimize ND group inşaat, pazarlama dünyasında alabileceği hizmetleri en iyi şartlarda sunmaya çalışıyoruz. Çünkü biz müşterimizi Püskürtme Yalıtım gibi ilişkili kelimelerinde en üst uygulama profesyonel çalışması yapıyoruz.

Çünkü biz tamamen işimize önem veriyoruz ve severek yapıyoruz. Çünkü biz müşterilerimizi ısı, polyurea, poliüretan, epoksi, ses, su, izolasyon kaplama uygulama açıdan tam tatmin edene kadar alternatif özgün örnekler sunuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

ND GROUP İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. müşteri memnuniyeti, Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.

Standart fiyat anlayışı, hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat, politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım, bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek. Tasarım Anlayışımız, işlevsel olanı estetikle bütünleştirmek Yaratıcılık-Creativity, Yaratıcılık, marka, Teknoloji, Yalıtım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak, Sorumluluk Responsibility, Sorumlu Ve Şeffaf , Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Katılım-Participation, Aktif Katılım, Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik. stratejik Yaklaşım, Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım, Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmektir.

MİSYONUMUZ

ND GROUP İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve ısı yalıtım poliüretan köpük, epoksi zemin kaplama, sprey polyurea, su izolasyonu ile en iyilerin arasına taşımak ve sprey izolasyon timi markalaştırmak. 

VİZYONUMUZ

ND GROUP İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Hakkımızda bigi

  • Yapımda…

Yapımda…

Yapımda
Yapımda.
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Yapımda..
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.

Yapımda…

Yapımda
Yapımda.

Yapımda…

Yapımda..

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: