Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

ND sprey polyurea bilgisi

Sprey polyurea uygulaması yüksek teknoloji makine ve ekipmanlarıyla yapılan su izolasyon sistemleri yapılmaktadır.

ND sprey polyurea bilgisi; püskürtme ile yapılan yer veya alan fark etmeden kullanılan nd sprey polyurea kaplaması su izolasyon konusun da oldukça iddialı bir su yalıtım malzemesidir. Sprey polyurea malzemesi olan mobil araç üzerin de bulunan takımlar sayesin de yapılan su yalıtım kaplama sistemidir.

ND sprey polyurea bilgisi ile tarafın dan kullanılan ve isim ile adlandıran nd sprey polyurea bir çok alan da kullanılmaktadır. ND izolasyon firması Türkiye genelin de sprey polyurea uygulaması yurt dışı faaliyetleri de su izolasyon kaplaması faaliyetlerin de öncü bir firmadır.

Nd polyurea kaplama su izolasyon malzemesin en çok özellikli olması esnek ve darbeye karşı dayanıklı olmasıdır.

Sprey polyurea malzemesi 1000 devirde 0.05 mikron değerin de aylık eritiyor bu diğer su izolasyon malzemesin de bulunmaktadır. ND sprey polyurea bilgisi kaplama su yalıtım kaplama sistemleri püskürtme şeklin de yapılan yeni nesil su izolasyon ürünüdür.

Çatı su izolasyon kaplaması (polyurea)

Çatı izolasyon kaplama hakkında temel bilgiler sayfamız.ND sprey polyurea bilgisi; Çatı izolasyon ile çatısı bulunan her yapının püskürtme izolasyon gereksinimi yardımına koşar ve yüksek memnuniyeti en başından garanti eder. Sprey polyurea ile yapılan korozyona karşı dayanımı yüksek olan su izolasyon malzemeleri arasında dayanıklı veya kesin çözümülü yalıtım yapan izolasyon türü olarak sektörde yerini almıştır.

Sprey su polyurea yada çatı izolasyon kaplama alanlarında oluşan metal çatıların korunması ve su geçirgenliğine karşı en ideal çözümdür. %100 benzersiz çatıizolasyonkaplama.com

ND sprey polyurea bilgisi; Çatı su yalıtım kaplaması uygulamalarında ek yerlerinin kapatarak, hareketli çatılarda dayanım güç sağlar. Bunun gibi çatılar su izolasyon uygulanmasında, diğer çatılara nazaran daha zor uygulama yapıldığı için polyurea ek yersiz uygulamayı da sağlar. bir çatının tüm ihtiyaçlarının karşılamada yüksektir. Genelde çatı alanları olarak fabrikalar, depolar, antrepol gibi vb. alanlarda kullanılabilir.

Bu sebeble püskürtme polyurea yüksek uv ışını dayanımı %500’e kadar esneme veya kopma direnci sayesinde önemli derecede su gibi problemlere de çözüm önerilmektedir. %100 benzersiz su izolasyon kaplaması.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: