Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Başarı belgesi sahibiyiz ve TÜRKİYE genelinde saygın bir şirketiz. Müşterilerimize destek ve erişilebilirlik sunarken tüm projelerin kaliteli materyalleri kullanarak en üst düzeyde profesyonellik ile gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. 

Dürüst ve Sözüne Bağlı Kişileriz

Bizim için dürüstlük tek politikadır ve tüm projeleri müşterilerimizle değil, tedarikçilerimiz ve müteahhitlerimiz için de dürüstlükle tamamlamaya çalışıyoruz. Elimizin altındaki binlerce başarılı projeyle Türkiye’deki en güvenilir izolasyon firmalarından biriyiz.

 BİZİM HER ZAMAN GELİŞTİRİYORUZ

Müşterilerimizle belirlenen zaman çizelgesi dahilinde tüm projeleri tamamlamayı taahhüt ediyoruz. Tüm işlerin çabucak yapılmasını sağlamak için en iyi teknolojiyi ve araçları kullanırız, aynı zamanda ayrıntılara dikkat eder ve her şeyin doğru yapılmasını sağlarız.

Biz Kimiz.?

ND GROUP İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ekibi olarak yeni püskürtme izolasyon öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce uygulama ve çözümler üretiyoruz.

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için, ısı, su, ses izolasyon dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Devamını Oku

Sürme izolasyon Teknolojisi

Sürme izolasyon kauçuk izolasyon kaplaması elastik yapısı ile en iyi izolasyon çeşitlerin de yer almaktadır. Sürme izolasyon kauçuk olma yapısı elastik yapılı olması esnek özelliklere uygun üretilmiştir.

Türkiye Geneli Su-Isı izolasyonu

Türkiye genelin de teras izolasyon yapmaktayız. Teras izolasyonu yüksek teknolojiyle yapılmaktadır. Teras su izolasyon su yalıtımın da artık dert keder yok çünki sprey polyurea var.

Her Yüzeye Uygulanan ISI ve SU Yalıtımı

Her yüzeye uygulanan ısı ve su yalıtım kaplaması izolasyon fiyatları için lütfen sayfamızı ziyaret edin.

Her yüzeye uygulanan sprey polyurea su izolasyonu ve ısı yalıtım olan sprey poliüretan köpük kaplaması her yüzeye uygulanan püskürtme malzeme sistemidir. 

Bizden bir makale

Bir uygulama ve malzeme tedarikçisi olarak verdiğimiz söz, her projeye topluluk değeri yaratmak, mesleki uzmanlık, olağanüstü müşteri hizmetleri ve kaliteli sprey polyurea hizmeti sunmaktayız.

Referanslarımız

müşteri
Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: