Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Polyurea Sprey Su izolasyonu

Ürün Fiyatı:
155.00 140.00

Polyurea sprey su izolasyonu

Sprey polyurea kaplama su izolasyonu, sistemi hava koşularına göre gecikmede olduğunu beyan ederiz.

Nd izolasyon sprey yalıtım mühendisliği, kalite stantarlarına uygun şekilde hareket etmektedir. Verilmiş olduğu garanti şartlarına bakarak kaliteyi düşürmeden uygulamayı sorun suz şekilde teslim etme hedeflerin de bulunmalısınız.

Kış ayı olduğun dan uygulamanın nem veya ıslak yüzeyde, ileriki zamanlarda sorun olacağı için hava ve nem ölçerlerin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda uygulama yapılması gerekir.

İki bölümde sprey polyurea uygulaması yapılıp hava kabarcığı oluştuğundan iler ki zamanlarda su sızdırmazlığını garanti etmemektedir. Tekrar zemine poliüretan astarlanıp tekrar sprey polyurea kaplama su izolasyon uygulaması yapılması gerekir.

Bu nedenle zeminin kuru ve nem ölçer aletlerin vermiş olduğu bilgi doğrusun da hareket etmek gerekir.

Yağan yağmur atılan tasfiye şapın ıslattığından, zeminin kurumaya ihtiyaç duyduğumuzdan güneşli hava beklenmesi gerekir. Fayans üzerine atılan tavsiye şapı ve üzerine süper elastik çekilip suyun aşağı inmesini engellemiş bulunursunuz.

Bu sürecin hızlanması için neme veya ıslak zemine uygulana bilen polimer ve poliüretan esaslı astar uygulaması izolasyon yapılmaktadır.

Bu uygulamadan sonraki etap sprey polyurea uygulamasına geçilecektir. Sprey polyurea uygulaması bitiminde su testi yapılıp proje iş verene teslim edilmesi gerekmektedir. Bu zaman zarfı için de iyi hava takip ve gözetilmesi gerekir.

Soru ve Teknik Bilgi İçin Bizi Arayınız.

Polyurea kaplama sistemi onarım, izolasyon ve yalıtım konusunda dünyadaki en son teknolojidir ve neme duyarsız, elastik, hızlı kürlenen kaplama sistemidir.

Uygulandığı alanı korozyon ve aşınmalardan koruyarak su izolasyonu sağlar.

UltraViole(UV) ışınlarına en uzun süre dayanan malzeme olması, esneklik payının yüksek olması ve yüksek trafiğe elverişli olması polyurea kaplama sisteminin tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır.

Sprey Polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 500’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel,fabrika,gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar.

Polyurea Kaplama diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir.

Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur.

Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir. Sprey polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat olsada.

Performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sprey polyurea uygulaması ve hızlı kürlenme ile personel ve zaman tasarrufu sağlar.

Beton, çelik, ahşap, plastik gibi bir çok yüzeye uygulanabilir.

Bir çok solvent, kimyasal ve aside karşı dayanıklıdır.

 1. Püskürtme sistemiyle ekyersiz uygulanır.
 2. Mükemmel su yalıtımı sağlar.
 3. Tüm yatay ve dikey yüzeylere uygulanabilir.
 4. UV dayanımı son derece yüksektir.
 5. Yüksek darbe ve aşınma dayanımına sahiptir.
 6. Elastiktir, çatlama yapmaz.

POLYUREA UYGULAMA ALANLARI

 • Su deposu iç ve dış polyurea kaplama
 • Endüstriyel alanların zeminlerine polyurea kaplaması
 • Araç kasalarına polyurea kaplaması
 • Teraslarda polyurea kaplama
 • Havuz ve göletlerde polyurea kaplaması
 • Otopark zemin polyurea kaplama
 • Tank ve boru polyurea kaplama
 • Korozyona karşı korunacak metalleri polyurea kaplaması.
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. AdminN dedi ki:

  Sprey polyurea uygulaması ve hızlı kürlenme ile personel ve zaman tasarrufu sağlar.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: