Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Polyurea su izolasyon bilgisi

Polyurea su izolasyon bilgisi; akla gelen çatılar ve açık alan teşkil eden yerlerdir. Su izolasyon  alanın da kullanılan sprey polyurea dan bahsedelim biraz. Su izolasyon ile yapılan bir açık alan da bulanan zeminlerin yüzeylerine ve erozyon uğrayan yerlerin su izolasyonla yapılması gereken malzeme sprey polyurea su izolasyon kaplamasıdır.

Polyurea su izolasyon bilgisi; denilince akla gelen çatılar ve acık alan teşkil eden yerlerdir. Polyurea su izolasyon bilgisi, su izolasyon kampanyası olan 12 ay taksit imkanı sunuyor nd group inşaat firması sizlerin daha iyi bir tüketim ve uygun ödenek ve garanti kapsamın da su izolasyon kaplaması taksitlendirmeyi yapmaktadır.

Su yalıtım malzemesi polyurea kaplama

Polyurea su yalıtımı sistemleri bilhassa dış ve iç alanlarda yüksek darbe – aşınma ile %100 su izolasyon istenen eski ya da yeni yapılarda net çözümler sağlar.

Sprey polyurea su izolasyon bilgisi, hızlı – ekyersiz – yüksek esneme kabiliyeti – üstün fiziksel ve kimyasal dayanıklı özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas yada korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı poliüretan astarı ile dekoratif son kat renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına imkân sağlar.

Polyurea su yalıtımı sistemlerinin geleneksel su yalıtımı ve zemin kaplaması sistemleri ile karşılaştırıldığında ekyersiz olarak sprey teknik ile hızlı uygulanabilmesi günde 750 m² ve 1000 m² yüksek esneme kabiliyeti ile %250-%800 çatlak örtme ve dilatasyon alanlarında net çözüm, çok hızlı kürleşmesi 4-10 saniye ve uygulama alanlarının 2-4 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.

Polyurea su izolasyon kaplama sistemleri, kati yen kaplanması gereken yerler. Temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, dış alanlardan iç alanlara %100 su yalıtımı ve zemin kaplamasına imkân tanır.

Polyurea su izolasyon malzemesi; (a) bileşeni izosiyanatlardan ile (a) bileşeni amin ve polyetheraminler den oluşan iki bileşenli püskürtme tekniği ile uygulanabilen hızlı kürlenme özel vasıtası ile projeleri hızlıca kullanıma almaya imkan sağlayan, yeni bir su izolasyon ile püskürtme ürünüdür.

Polyurea özel bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojisinin açıklamasıdır. Polyurea sprey, su izolasyon hususlarında dünyadaki yeni nesil son teknolojidir. Sprey polyurea bilinen diğer malzemelere kıykatiyen, izolasyon ya da kaplamada kullanıma dayalı deformasyonların sorunları sıfıra indirir.

Ucuz gibi görünen diğer izolasyonlar malzemeleri, bilhassa prestij projelerinde, ileriye yönelik işletme maliyetlerini arttırmakla, veya kendini yok etmekle kalmaz, yapıların diğer birimlerine geri dönüşü mümkün olmayan, ciddi hasarlar verir.

Bunun örnekleri ülkemizde maalesef halen yaşanmaktadır. Bu tür sorunları yok etmenin tek yolu sorun başlamadan bitirmektir. Bunun için doğru seçim; püskürtme tekniği uygulanan sprey su izolasyon polyurea kaplaması yapı kimyasalarına dayanklıdır.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: