Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Püskürtme Sürme izolasyon

Ürün Fiyatı:
135.00 TL 125.00 TL

Püskürtme sürme izolasyon, yerlerin de şap üzeri veya beton üzeri sürme izolasyon yapılmaktadır. Sürme izolasyonu yarı elastik ve fırça yardımıyla yapılan bir izolasyon kaplama malzemesidir. Sürme izolasyonu süper elastik veya poliüretan malzemesin den de günümüzde satış ve uygulama yapılmaktadır.

Püskürtme Sürme izolasyon; Genellikle banyo ve tuvalet alanın da inşaat ken yapılan sürme izolasyonu daha çok tercih edilmektedir.

Sürme izolasyonlar kaplaması çimento bazlı olup yarı ve tam elastik yapılarda sürmesi kolay olan bir malzemedir. Sürme izolasyonu kaplaması püskürtme şeklin de yapılmaktadır. Örnek olarak bir sürme izolasyonu fotoğrafını inceleyelim.

Hem sürme ve püskürtme ile yapılmaktadır.

Sürme izolasyon kavcuk izolasyon kaplaması elastik yapısı ile en iyi izolasyonu çeşitlerin de yer almaktadır. Sürme izolasyonu kauçuk olma yapısı elastik yapılı olması esnek özelliklere uygun püskürtme su yalıtımdır.

Püskürtme izolasyon sürme tipli olup tek kompenatlı olan malzemeleri rahatlıkla uygulama yaplımaktadır. Sürme izolasyon malzemeleri genel olarak çift ve tek kompenatlı olması açısından kolay olarak da uygulama yüzeyin her alana yapılmakatadır.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: