Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey poliüre fiyatları

Sprey poliüre fiyatları, her alana uygulama yapa bilen su yalıtım kaplaması malzemesidir. Sprey poliüreya yapılan zemin keşfinden sonra fiyatlerı cıkartma işlemi yapılır. Poliüre fiyatları metre kareye göre değişmektedir.

Sprey poliürea fiyatları genel olarak alanların büyümesi veya küçülmesi doğrusunda fiyat düşer veya fiyatlar yükselir.

Sprey poliürea malzemesi yüksek basınçlı makine sistemleriyle su izolasyon yalıtımı yapılmaktadır. Poliürea malzeme fiyatları oldukça alanların nasıl veya ne gibi uygulama yapılaçağı kanaat getirinçe fiyatları ortaya cıkar.

Poliürea malzemesi Nedir?

Polyurea, A bileşeni izosiyanatlardan ve B bileşeni amin ve polyetheraminlerden oluşan iki bileşeni püskürtme yöntemi ile uygulanabilen, hızlı kürlenme özelliği sayesinde projeleri kısa sürede kullanıma almaya imkan tanıyan,yeni bir izolasyon ve kaplama sistemidir. Polyurea spesifik bir kaplama ismi değil,bir polymer teknolojosinin açıklamasıdır.

Sprey polyureanın kısa özellikleri
Polyurea kaplama, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son teknolojidir. Polyurea bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplama kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir.

Ucuz gibi görünen diğer yalıtım ve kaplama malzemeleri, özellikle prestij projelerinde, ileriye yönelik işletme maliyetlerini arttırmakla, ya da kendini yok etmekle kalmaz,yapılanların diğer birimlerine geri dönüşü mümkün olmayan, ciddi hasarlar verir.

Bunun örnekleri ülkemizde malesef halen yaşanmaktadır. Uçuz gözüken sprey polyurea fiyatları malzeme rekabeti ve ürün kalitesine göre de sprey poliürea fiyatları her firmanın fiyatına göre değişmektedir.

Bu tür problemleri yok etmenin tek yolu problemi başlamadan bitirmektir.Bunun için doğru seçim; püskürtme yöntemiyle uygulanan polyurea yapı kimyasalıdır. Polyurea, püskürtme yöntemi ile uygulandadığından dolayı, ekyeri oluşturmaz.%400′ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımı bir arada sağlayan tek üründür.

Su yalıtım özelikleri

Bu özelliğinden dolayı su yalıtımı ve zemin kaplaması tekbir malzemeyle sağlanmış olur. Hızlı servise alınabilirliği sayesinde, zamanın çok değerli olduğu, otel, iş merkezi, fabrika v.b. projelerde müşterilerine hızlı ve kesin çözüm sağlar.Servise alınabilirlik süreleri için lütfen teknik birimlerimizle irtibata geçiniz.

Sprey poliüre fiyatları olara malzeme ve içilik bedeli belirlenmektedir. Bun için malzemenin yapısı ve değerleri önem arz eder. Polyurea bir izo siyanat bileşeni ve poliyol karışım sonucu polimer izolasyonu yoluyla sentetik reçine karışımı bileşeninin reaksiyon ürünü olarak elde edilen elastomer türüdür.

Yunanca’da Üre ουρίας drar anlamına gelirken, poli- πολυ çok kelime anlamına gelir. Türkçe’de Polyurea, Poliüre olarak Yunanca’dan geliştirilmiş bir isimle bilinmektedir.

Polyurea’nın bulunuş yılları başlangıçta 1959’lara dayanmaktadır. O tarihlerde teoride geliştirilmişse de gerçekte hayata ciddi anlamda geçememiştir. O tarihlerde ilk olarak spandex üretiminde, kullanılan kopolimerler olarakda biliniyor.

İki bileşenli poliüre sentetik reçine karışımı ile elastomer bir reaksiyon ürünü olarak geliştirilmesi 1990’ın başlarında somut şekilde gerçekleşmiştir. Polyurea Sprey, hızlı şekilde reaktive ve neme duyarsız bir kaplama özelliği, yüksek elastikiyet ve 6000 psi(40MPa) çekme gücüne sahip, % 500 uzama üzerine elastik ve karbona en yakın, sert bir kaplama sistemidir.

Uzun ömürlü sprey poliürea malzemesi
Bu sistem bütünü, alanında çığır açan bir buluş olarak 21'inci yüz yılda yerini almıştır. Hiç şüphesiz uzun yıllar kullanımı devam edecektir. Polyurea sistemleri, sunduğu ayrıcalık ile tüm zemin kaplama metotların önüne geçmiştir. Bu sistem sayesinde, su yalıtımına uzun yıllar kesin çözüm bulunurken zemin kaplamalarına daha verimli bir yöntem sunmuş oluyor.

Polyurea’nın Özelikleri Polyurea hızlı kürlenebilen % 100 katı, aromatik yapılı, esnek,iki bileşenli sprey poliüre malzemesidir.Uygun şekilde hazırlanmış beton ve metal yüzeylere uygulanabilir. Son derece hızlı jel süresi sayesinde -30 ° C ‘ye kadar uygulamalar için uygundur.

Birçok uygulama sıcaklığında nem ve sıcaklığa duyarsızdır. EvoCoat S 700 yirmi saniye gibi çok kısa sürede dokunma kuruması sağlar, kürlendikten sonra 425% uzama ve 45 Shore D sertlik sağlar.

Uygulanmış resime göz atalım

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: