Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey poliürea ile su izolasyonu

08.03.2020
62
Ürün Fiyatı:
145.00 135.00 TL

Sprey poliürea ile su izolasyonu gelişmiş teknoloji makine ekipmanlarıyla yapılmaktadır. Sprey polyurea kaplaması su yalıtımında önçü malzemesi olarak dünya geneline yayılmıştır.

Polyurea kaplaması su izolasyon ile kesin çözüm olarak, dünya genelinde arge ve deney sunucu su izolasyonu olarak ön görülmüştür. Sprey poliürea ek yerleri ve elastik yapısı ile kesin çözüm su izolasyonu beriltilmiştir.

Polyurea kaplaması günümüzde oldukça yaygın hale gelmektedir. Yüksek teknoloji makine ekipmanlarıyla yapılan su izolasyon malzemesi her alanda kullanılmaktadır.

Sprey poliürea resimlerde görüldüğü gibi yeni nesil su izolasyon kaplama sistedir. Çatı ve teras alanlarında her yüzeye kaplama yapa bilme özelliğine sahib yapıya uygundur.

Sprey polyurea kaplaması su izolasyon konusunda rekabeti en aza indiren püskürtme ile yapılan tek yalıtım sistemidir.

Polyurea kaplama, koruma ve derz dolguları konusunda gerçekten mükemmel bir üründür ve çok çeşitli uygulama alanı mevcuttur.
Polyurea kaplamaları, genellikle beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanır.
Çok hızlı reaksiyon süresi, yüksek esneklik ve aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı polyureanın geleneksel malzemelere karşı birçok avantajı vardır.
Polyureanın endüstriyel alandaki uygulamaları hızlı bir şekilde artmaktadır ve her geçen gün kendine yeni bir uygulama alanı bulmaktadır.
Polyurea, yüksek basınçlı ve ısıtmalı makineler ile geniş alanlara uygulanabilmesi yarısına taşınabilir ve hava ile çalışma tabancalar yardımı ile küçük alanlara da uygulanabilir.
Yüzey hazırlığı yapılmış alanlara uygulanan polyurea çok hızlı reaksiyon süresi sayesinde, kısa sürede kullanıma alınabilir ve tam yükleme yapılabilir.

Polyurea kaplaması şu şekilde uygulanan yer ve şartları.

Polyurea’nın özelikleri polyurea hızlı kürlenebilen % 100 katı, aromatik yapılı, esnek,iki bileşenli sprey poliüre malzemesidir.
Uygun şekilde hazırlanmış beton ve metal yüzeylere uygulanabilir. Son derece hızlı jel süresi sayesinde -30 ° C ‘ye kadar uygulamalar için uygundur.
Birçok uygulama sıcaklığında nem ve sıcaklığa duyarsızdır.
EvoCoat S 700 yirmi saniye gibi çok kısa sürede dokunma kuruması sağlar, kürlendikten sonra 425% uzama ve 45 Shore D sertlik sağlar.

Su üzerinde tabaka yaparak yaklaşık 350 kg. kadar yük taşıma kapestesi olan sprey polyurea kaplaması yüksek porformaslı yapısı ile her alanda uygulanır.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: