Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey Polyurea Kaç Çeşittir

02.01.2017
336

Sprey polyurea kaç çeşittir, Sprey polyurea, 4 veya 5 çeşitdi vardır. Hibrit karışımı melezler le birlik de benzeri saf polyurea kaplaması mevcuttur. Dünya  genelinde saf ve  hibrit polyurea sı veya mermi çekirdeğine dayanıklı veya bomba basıncına dayanıklı veya asitlere karşı dayanıklı sprey polyurea kaç çeşittir.? sorusuna yanıtlar mevcuttur.

Endüstriyel zeminlerde daha çok tercih edilen sprey polyurea  günümüzde hızlı şekilde yer almaktadır. Sprey Polyure yüksek elastik olup suyla alakalı neresi olursa olsun suyu engelleme konusun da ve darbeye karşı mukavvayı yüksek olan ceşiti çok olup uygulama alanları çok kapsamlıdır, yeni nesil yalıtım sistemidir.

Polyurea Nedir.? Kısa Bilgi

Sprey polyurea kaplaması, sprey püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı, ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve mükemmel  aşınmama özelliğini  bir arada bulunduran  tek üründür.  Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir.

Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı  yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir.

Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel  ortamlar için uygun bir üründür.

Sprey polyurea kaplaması, yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır.

Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanıla bilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra

RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel  dayanımlı son kat sprey polyurea üst kat renk seçenekleri yeni yada eski yapılarda renk seçenekleri sunar.

Sprey polyurea kaç çeşittir sorusuyla yukarıdaki bilgiler umarım yararlı olmuştur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: