Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey Polyurea Özeliği

17.01.2016
32

Sprey polyurea özeliği, saf polyurea kaplaması darbe dayanımı yüksek olan asit çeşitlerine dayanıklı ve elastomer bir su yalıtım malzemesidir.

(Püskürtme özelliği olan malzeme)

Sprey polyurea, ve ısı yalıtım olan  sprey poliüretan köpük, yalıtımın da m2 1.5 2 kg gitmektedir. Sprey polyurea su yalıtımı, atılan yüzeyde metre kareye poliüretan köpük sar fiyati kadar su izolasyon, polyurea da gitmektedir.

Poliüretan köpük, ısı yalıtımı 3 saniyede reaksiyona girip 2 dk. da kurumaktadır.

Sprey polyurea özeliği, su yalıtımı 4 saniye de reaksiyona girip 2 dk da donmak dadır.

Sprey izolasyon, ek yeri oluşmadan ve hızlı bir şekilde kuruması ısı köprüsü oluşturmaması, yeni nesil izolasyon gurubunda teknoloji olarak uygulanmaktadır.

Uygulama makinalarıyla elde edilen izolasyon hem uzun ömürlü olması hem de darbeye karşı iyi gelmektedir. Polyurea sprey graco maki nası, Gama, Grasglaf, ATG, VB. Benzer Makine ekipmanlarıyla sağlanmaktadır.

Uzun hortum ve tabancasıyla A-B kompenatlarıyla elde edilen yegane izolasyon sistemidir. günümüz Teknolojisi olan sprey izolasyon, atış alanı 2 metre kadar püskürtmek dedir.

Sprey izolasyon kaplama kullanım malzemeleri

Hortum uzunluğu 80 90 metrelere kadar uzanmaktadır. Polyurea Kaplaması, Sprey Polyurea Su Yalıtım Kaplaması, Polyurea kaplama, koruma ve derz dolguları konusunda gerçekten mükemmel bir üründür ve çok çeşitli uygulama alanı mevcuttur.

Sprey polyurea özeliği olan su izolasyon kaplamaları, genellikle beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanır. Çok hızlı reaksiyon süresi, yüksek esneklik ve aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı polyureanın geleneksel malzemelere karşı birçok avantajı vardır.

Polyureanın endüstriyel alandaki uygulamaları hızlı bir şekilde artmaktadır ve her geçen gün kendine yeni bir uygulama alanı bulmaktadır.

 

[su_button url=”https://spreypolyurea.org/iletisim-formu” target=”blank” style=”3d” center=”yes” icon=”icon: phone-square” desc=”Teknik bilgi için arayınız…” onclick=”Bir Telefon Kadar Yakınız” rel=”nofollow” title=”Bize ulaşın” id=”Bir Telefon Kadar Yakınız”]Soru ve Önerileriniz için İletişime Geç[/su_button]

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: