Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey polyurea su yalıtım

Sprey polyurea su yalıtım, ile havuz kaplama buradaki ana temel su yalıtımıyla alakalı olup sprey polyurea havuz su izolasyon kaplamasıdır. Sprey polyurea su yalıtım; havuz kaplama da oldukça profesyonel bir su izolasyon malzemesidir.

Yüzme havuzların da ve diğer havuzlarda kullanılan ve birinci derece de tercih olan polyurea havuz su izolasyon kaplaması uzun ömürlü olup tüketiciye daha iyi bir su yalıtım kaplaması sunuyor.

Uygulama alanları, püskürtme izolasyonun da uygulama alanları sprey polyurea malzemesiyle teras izolasyonu, havuz izolasyonu, çatı izolasyonu, temel izolasyonu, otopark zemin izolasyonu, uygulama alanlarının vb. yerleri çok tur.

Sprey polyurea malzemesi elastik yapısıyla darbelere karşı yüksek performans sağlayan bir su izolasyon kaplamasıdır.

Sprey polyurea uygulama alanları püskürtme izolasyon olarak uygulama yapılan yer göz etmeden her  alanda uygulama yapılmaktadır. Isı ve su yalıtım konusunda hangi uygulama alanları olduğunu belirtelim.

Sprey polyurea teknik özellikleri genel irtibatıyla günümüz Türkiye de ilklim şartları 6 tısı yaz 6 tısı kış olarak geçmektedir. Sprey polyurea su yalıtım teknik özellikleri bu su izolasyon malzemesini kullanmamıza daha iyi bir yalıtım için tercih ediliyor.

Sprey polyurea teknik özellikleri hiçbir malzemede olmayan konu ve özellikleri sağlıyor bizlere. Sprey polyurea kaplaması teknik özellik konusun da uzun ömürlü olması ve kalıcı olması biz tüketici için iyi bir su yalıtım malzemesi oluyor.

Nefes alabilen su izolasyon malzemesi genel ortamlar da kullanılan ve oksijen ala bilen ve bu konu da salık açısın dan zarar vermeyen nefes alabilen su izolasyon malzemesi oldukça ideal bir malzemedir.

Sprey polyurea su yalıtımı polyurea kaplaması tam bir su izolasyon sprey polyurea malzemesidir. Sprey polyurea su yalıtımı yeni nesil son teknoloji yüksek dayanıklı olan süper elastik yapısı olan bir malzemesidir.

Su yalıtımı olan sprey polyurea kaplaması genelikle açık alan veya kapalı alan en türsel yerlerde uygulanmaktadır. Otomotiv sektörün de kullanılan sprey polyurea su yalıtımı oldukça güçlü bir yapıya sahiptir.

Fabrika alanları ve şatı zemin gibi yerlerde uygulanan sprey polyurea su yalıtım en çok tercihlerden biri olup kullanılan alan fark etmeden bir çok yerlerde kullanılmaktadır.

 

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: