Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey polyurea uygulaması

Ürün Fiyatı:
150.00 138.00

Sprey polyurea uygulaması yüksek basçlı ekipmanlarıyla yapılan su izolasyon malzemesidir. Sprey polyurea malzemesi her alana uygulama yapılmaktadır. Kendi içersine 2 ve 3 çişitlere ayrılmaktadır. Saf polyurea malzemesi uygulması veya hibrit sprey polyurea uygulaması diyebiliriz.

Püskürtme su yalıtımı
Sprey izolasyon çimento bazlı beton araçların içlerine ve boru sistemlerine polyurea kaplaması yapmaktadır. Polyurea’nın darbeye ve elestomer olması yeni nesil izolasyon teknolojisidir.

Polyurea renk bilgisi aromatik yapısı sebebiyle UV ve güneş ışığına maruz kaldığında renkte sararma ve koyulaşma olabilir. Uygulamadan 12 saat sonra son kat olarak alifatik poliüretan veya poliüre sistem ile son kat uygulanabilir.

Zamanla beton yüklü mikserlerin sacı sürtünmeye karşı direnci düşmektedir. Özel olarak yapılan polyurea kaplamasıyla bu sacın çürüme veya paslanmaya karşı korumaya alıyoruz ve uzun ömürlü mikserlerin beton sürtünmesi den dolayı özel polyurea kaplamasıyla artık beton mikserlerinin sacı daha çok uzun ömürlü olmaktadır.

Sprey polyurea asitlere karşı dayanımı

Sprey polyurea asit tankları uygulaması ve hangi asitlere dayanıklı? sprey polyurea kaplaması, FASFORİK ASİT, NİTRİK ASİT, TEXAPON, SUDKOSTİK, VB. asitlere dayanıklıdır.

Beton mikserlerin içer sine sprey polyurea izolasyonu yapılıp aşınmasına ve çürümesine paslanmasına kesin çözüm.

Anti saf polyurea kaplaması darbe dayanımı yüksek olan asit çeşitlerine dayanıklı ve elastomer bir su yalıtım malzemesidir. Sprey polyurea, sarfiyatı su yalıtımın da m2 1.5 2kg. gitmektedir. Sprey polyurea su yalıtımı, atılan yüzeyde metre kareye poliüretan köpük sarfiyatı kadar su izolasyon, polyurea da gitmektedir. Poliüretan köpük, ısı yalıtımı 3 saniyede reaksiyona girip 2 dk. da kurumaktadır.

Sprey polyurea, su yalıtımı 4 saniye de reaksiyona girip 2 dk da donmak dadır. Sprey izolasyon, ek yeri oluşmadan ve hızlı bir şekilde kuruması ısı köprüsü oluşturmaması, yeni nesil izolasyon gurubunda teknoloji olarak uygulanmaktadır. Uygulama Makinalarıyla elde edilen izolasyon hem uzun ömürlü olması hem de darbeye karşı iyi gelmektedir.

Sprey polyanın hangi makine sistemiyle uygulanması. Graco makinası, Gama, Grasglaf, ATG, VB. Benzer Makine ekipmanlarıyla sağlanmaktadır. Uzun hortum ve tabancasıyla A-B kompetanlarıyla elde edilen yegâne izolasyon sistemidir. Günümüz teknolojisi olan sprey izolasyon, atış alanı 2 metre kadar püskürtmek dedir. Hortum uzunluğu 80 90 metrelere kadar uzanmaktadır.

Sprey polyurea uygulaması önemi

Polyurea kaplama, koruma ve derz dolguları konusunda gerçekten mükemmel bir üründür ve çok çeşitli uygulama alanı mevcuttur. Polyurea kaplamaları, genellikle beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanır. Çok hızlı reaksiyon süresi, yüksek esneklik ve aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı polyurea’nın geleneksel malzemelere karşı birçok avantajı vardır.

Soğuk sprey polyurea uygulaması
Soğuk polyurea sıcak polyureanın 3cüncü sınıf bir malzemedir. Sprey soğuk polyurea eirles makinasıyla veya sürme izolasyon olarak da zemine kullanılabilir. 4 saat de kuruyan soğuk polyurea diğer sıcak polyurea darbe veya çekme kuvvetine yakındır.

Sürme bazlı izolasyon malzeme den kad daha iyidir hem ek yerinin olmaması hem de 220 eirles pompasıyla uygulanır. Soğuk poliürea kalınlı fazlası olunca yüzeylerde çatlama ve kırılma oluşturmaktadır sıcak polyurea tavsiyesi sürtünme ve darbe emici yeni nesil teknolojidir. Soğuk polyurea genel de poliüretan gurupların dan ve diğer ajanlardan oluşmaktadır.

Sprey polyurea uygulaması

Sprey Polyurea basınçlı, makinalarla elde edilen ve mobil araç üzerinde. Kompresör ve elektrik tesisatıyla, 75metre hortumu olan. Uygulama zeminine çekilen hortumu tabanca, yardımıyla püskürtme izolasyon yapılmaktadır.

Sprey izolasyon, 2milim kalınlın da 80 tonluk bir tırın veya port lif rahatlıkla üzerinde manevra yapa bilir. Sadece su izolasyonu dur, sprey su izolasyonu yeni nesil izolasyon olarak Türkiye’de faaliyetlere başlamıştır. Sprey polyurea izolasyon ek yeri olmayan sınıfının en iyi izolasyonu dur.

Darbelere karşı dayanıklı olan sprey polyurea 1000 devirde 0.05 mikron eksiltiyor. Yeni nesil olan sprey polyurea %8 esnek payıyla, rahatlıkla deprem veya Dilatasyon yerleri için bire birdir. Sprey izolasyon, poliüretan köpük kg fiyatı 18,00 TL dir.

Sprey izolasyon polyurea, su yalıtımı sıcak elastomer kaplama kg. Fiyatı 10 Euro dur. Polyurea hakkın da bilgi almak için lütfen İrtibata geçiniz. Polyurea Sıcaklık Ayarı Bilgisi A ve B komponentlerinin her ikisi de yüksek basla birlikde yapılmakta ve su yalıtımı uygulaması yapılır.

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: