Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey Polyurea

03.09.2016
31

Sprey polyurea kaplaması bilgisi, polyurea püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı, ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve mükemmel  aşınmama özelliğini  bir arada bulunduran  tek üründür.  Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir.

 

Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı  yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir.

Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel  ortamlar için uygun bir üründür.

Sprey polyurea kaplaması, yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır.

 

Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanır bilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra

RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel  dayanımlı son kat sprey polyurea üst kat renk seçenekleri yeni yada eski yapılarda renk seçenekleri sunar.

Ek bilgi Tercih yerler

Sprey polyurealar teras izolasyon sistemleri, despaş gümrük yemek hane sprey su polyurea, Poliürea zemin kaplama, Polyurea maskeleme sistemi, ND izolasyon hakkımızda, Sprey polyurea, ve sprey poliüretan köpük, Temel izolasyonu, Teras kaplaması ve havuz kaplama su yalıtım malzemesi. Nd izolasyon polyurea kaplama sistemleri, kamyonet kasası kaplama, konteyner zemin kaplama, havuz su yalıtımı, Cami kubbesi sprey polyureanın su izolasyon kaplaması, Ahşap ve osb, üzeri sprey polyurealar su izolasyonu, Havuz su yalıtım kaplaması, Fayans üzeri polyurea su yalıtımı polyurea makinası

[su_button url=”https://spreypolyurea.org/iletisim-formu” target=”blank” style=”flat” center=”yes” icon=”icon: phone-square” desc=”Teknik bilgi için arayınız…” onclick=”Bir Telefon Kadar Yakınız” rel=”nofollow” title=”Bize ulaşın” id=”Bir Telefon Kadar Yakınız”]Bize ulaşın[/su_button]

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: