Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Tünel Yer Altı Kaplama

Tünel yer altı kaplama kazı çalışmaların da tavan dan düşebilecek kaya ve toprak su sızıntılarını engellemek için ultra maksimum 5 milim kalınlıkta ve 4 ton ağırlı taşıya bilecek sprey polyurea kaplama.

Tünellerde su izolasyonu ve modifiye olarak da kullanılan polyurea kaplama, ağırlık taşıması hemde su izolasyon konusun da ürünler arasında ve ağırlığı tutma kabiliyeti olan tek ürün. ND group inşaat yapmış olduğu 300 metre yer altındaki ters tavan polyurea sprey kaplama fotoğrafı yer alan resimleri görüvereceksiniz.

Yapmış olduğumuz tünel yer altı kaplama polyurea malzemesiyle, nemli ve ıslak zemine tutuna bilme özelliğine sahip saf sprey polyurea bütün olarak uygulandığında hem 150 kiloluk patlayıcıya dayanıklı hemde ağırlık basıncına dayanıklı tünel ve yer altı kaplama sistemi.

Araç içresinde montajı ekipmanı yer altı tünelin den gidip uygulama yerine araç içesindeki makine 380 volt elektriğe bağlanıp uygulama yerindeki ıslak ve nemli yüzeye sprey izolasyon olarak püskürtür.

Tünel içine Isı Yalıtımla Alakalı Faydalı Konu Kaplama sistemleri

Sert PU Sprey Köpük ve Sürekli paneller veya bloklar. Soğuk için mükemmel duvarlara ve çatıya sıcakta yapışma. Önemli oranda direnci ve sıkıştırmayı geliştirir. Kapalı hücrelerin içeriğini en üst düzeye çıkarır ve iyileştirir boyutsal stabilite – uzun ömürlü ve etkileyici bir izolasyon için idealdir.

Hidrofobiklik sağlar. Ürünler: 150 ve 425 tüm binaların, çatı ve izolasyonu için, hava bariyerleri, direkler ve kiriş konstrüksiyonu sızdırmazlık malzemeleri, kaviye duvarları, kapı ve duvar panelleri, soğutma üniteleri, deniz yapıları, kaplıcalar / tüpler / duşlar ve tanklar ve boruları.

Sert PU Yerdeki köpükleri ve süreksiz panelleri veya blokları dökün. Kapalı hücreleri en üst düzeye çıkarır içerik yüzdesi ve boyutsal kararlılığı artırır – uzun ömürlü ve etkileyici için ideal yalıtım. Final yoğunluğunu düşürür. Basınç dayanımını arttırır (bkz).İçin mükemmel soğuk sıcaklık yapışması.

Hidrofobiklik sağlar. Ürünler: 50 ve 53 Çok Fonksiyonlu Aromatik.Tünel yer altı kaplama, tüm binalarda, duvar dış ve boşluklarında, kapı ve duvar panellerinde, soğutma ünitelerinde, deniz yapıları, tanklar ve borular. Panelleri veya Blokları ve yerinde köpük. Kapalı hücrelerin içeriğini yüzde ve boyutsal kararlılığı geliştirir – uzun ömürlü ve etkileyici bir izolasyon için idealdir.

Getiriyor final köpüğün plastikleştirilmesi (sertliği düşürür ve sün ekliği arttırır) ve sonuçta meydana gelen köpük tozu. Hidrofobi. Ürünler: 10 ve 50 aromatik. Çatı ve izolasyonu için, hava bariyerleri, direkler ve kirişlerin inşası, dış duvarlar, SIP inşaat panelleri, soğutma üniteleri, deniz yapıları ve konut kaplamaları.

Tünel yer altı kaplama, Polyester, poliüretan bazlı sert köpükler de, aromatik çok fonksiyonlu polyollerin ve amin poliollerin bir ailesidir. Dayanıklı kaplamalar, yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri ve dökümler için bir sertleştirici içerir. Elmira, gıdalardan yenmeyen biyolojik ham maddenin epoksi ve poliüretan pazarı.

Polioller ve novolak veya formüle edilmiş PU köpük gibi ham madde tedarikini içerir sistemleri (izolasyon veya yapısal takviye) ve kompozitler üretimi için reçine sistemleri teknolojisi, tarımsal yan ürünlerin sorumlu tekrar kullanılması, (exa) fenolik (fen) reçinelerin doğanın halihazırda mühendislik yaptığı özel mülkleri muhafaza ederken biyokütle üretir.

Benzersiz kimyasal yapı reçinelerine yüksek derecede formasyon çok yönlülüğü, arttırılmış nem ve kimyasal direnç, daha  düşük yoğunluk ve darbe direnci artmıştır. Kom pozit teknik hizmetler tarafından öncülük edilmiştir.

Teknik bilgi için arayınız… Bir Telefon Kadar Yakınız

 

Uygulama Ve Ürün Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: